تا انتخابات-۱ ؛ مقدمه

Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری آغاز شده،هرکدام از این هشت کاندیدا سعی می‌کنند بیشتر و بیشتر از خود صحبت کنند و رای امثال بنده را از آن خود کنند.

من  تا لحظه‌ی نگارش این نوشته فرد شایسته‌تری نسبت به سایرین به پست ریاست جمهوری نمی‌بینم،اما این دلیل نمی‌شود که از حق انتخاب خود بگذرم.

می‌خواهم به شیوه‌ی خودم کاندیداها را ارزیابی کنم،از دید یک مدیریت خوانده، با برنامه‌های مکتوب‌شان و البته یک‌سری سوالات خاص و دعدغه‌های خودم.

ضمناً بگویم که در این بررسی‌ها قرار نیست هیچ امتیازی به اصولگرا،اصلاح‌طلب و بدبختانه(!) مستقل‌بودنشان بدهم، گرایشات سیاسی‌شان ارزانی خودشان، من به چیزهایی اهمیت می‌دهم که قرار است مستقیماً در زندگی آینده بنده تاثیرگذار باشند.

چرا برنامه‌ی مکتوب؟

برنامه‌ریزی پایه و اساس مدیریت است ، بدون برنامه مدیریت معنا و مفهومی ندارد،آن‌هم برای مهم‌ترین پست مدیریتی-اجرایی کشور یعنی ریاست جمهوری.

برنامه که مکتوب شود و امضای نویسنده‌ پای آن بیاید قابل پیگیری‌تر می‌شود، به بیست روز و اندی روزهای انتخاباتی محدود نمی‌شود، در هر روز از چهار سال مسئولیت احتمالی‌شان می‌شود به آن رجوع کرد. هرچقدر هم که به قول معروف «اینجا ایران باشد» باز هم می‌شود با این برنامه یک کارهایی انجام داد 🙂

خلاصه یک‌سری فکر و ایده و سوال دارم که می‌خواهم از لا به لای برنامه و نظرات این هشت نفر استخراج کنم.ان‌شاالله که چیز خوبی از آب در بیاید 🙂

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره‌ی نویسنده

عباس قربانی

یک مدیریت خوانده، علاقه‌مند به فوتبال، اقتصاد، سریال و کمی سیاست با حوزه‌ی کاری متفاوت از هر چهار مورد بالا؛ منابع انسانی

۴ دیدگاه‌

 • عباس جان، به نظرت برنامه ی خوب با فکر و هدف خراب قابل توجیهه؟ برنامه قوی یا کامل؟ به نظرت قدرت برنامه به تعیین منزل مقصود اون نیست؟
  رئیس ستاد این آقا از سرزندگی مجری زن صبحگاه رادیو جوان تندترین انتقادهارو کرده.
  تونل توحیدو بخاطر رکوردزنی در سرعت بدون تکمیل استاندارد افتتاح کرد و منجر به کشته شدن موتورسواران منگ شده در تونل شد.
  هزار دلیل دیگه وجود داره که تمایز هدف و برنامه این افراد علنی شده
  البته فرقی بین این افراد وجود نداره. به نظرم فردی که درک درستی از شرایط جاری داشته باشهامکان نداره با میل خودش نامزد شده باشه.

  • @پژمان,
   پژمان جان من هم گفتم كه فقط مي‌خوام برنامه‌هاشون رو محك بزنم ،در نظر گرايشات و اظهارات سياسي‌شون رو مي‌زارم واسه بعد. نمي‌خوام پيش قضاوتي بكنم . من برنامه‌هاشونو بررسي مي‌كنم و روي اون نقد مي‌كنم.

   ضمناً اين مشكلاتي كه گفتي هميشه بوده و واسه همه هم بوده.

 • […] ضمناً بگویم که در این بررسی‌ها قرار نیست هیچ امتیازی به اصولگرا،اصلاح‌طلب و بدبختانه(!) مستقل‌بودنشان بدهم، گرایشات سیاسی‌شان ارزانی خودشان، من به چیزهایی اهمیت می‌دهم که قرار است مستقیماً در زندگی آینده بنده تاثیرگذار باشند.(ادامه) […]

 • […] ضمناً بگویم که در این بررسی‌ها قرار نیست هیچ امتیازی به اصولگرا،اصلاح‌طلب و بدبختانه(!) مستقل‌بودنشان بدهم، گرایشات سیاسی‌شان ارزانی خودشان، من به چیزهایی اهمیت می‌دهم که قرار است مستقیماً در زندگی آینده بنده تاثیرگذار باشند.(ادامه) […]

برگه‌ها

بایگانی

موضوعات